Bluepartner Smart - nowy program cashback od Cloud Services


Bluepartner Smart to nowy program premiowy typu cashback. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują dostęp do promocyjnych ofert ponad 500 sklepów i dostawców usług. Wśród nich znajdują się zarówno premie za skorzystanie z usług finansowych, jak i zwrot za zakupy w sklepach internetowych.

Wśród aktualnych ofert znajduje się m.in. premia 100 zł oraz zwrot kolejnych 50 zł za podpisanie polisy ubezpieczeniowej za pośrednictwem Porowneo.pl, premia 100 zł za założenie konta w Alior Banku oraz zwrot 8% wartości zakupów dokonanych na Zlotewyprzedaze.pl.

Aby móc skorzystać z ofert należy zarejestrować się w serwisie Bluepartner Smart podając jedynie swój adres mailowy. Po skorzystaniu z wybranej oferty - w przypadku e-sklepu to po prostu zakupy, a w przypadku ofert bankowych możliwe są dodatkowe warunki, np. odpowiednia aktywność na założonym rachunku - na koncie użytkownika zapisuje się premia. Jest ona albo ustalona z góry (np. 100 zł), albo zależna od kwoty zakupu (np. 2% czy 5% wartości zakupów w zależności od oferty). Aby premia zapisała się na koncie, konieczne jest wejście na stronę danego sklepu lub instytucji finansowej bezpośrednio z poziomu strony Bluepartner Smart. 

Wypłacić środki można po uzbieraniu min. 50 zł na swoim koncie oraz dokończeniu pełnej rejestracji - podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres i numer konta do wypłaty. Wszystkie informacje o liczbie i wartości zamówień oraz o rozliczeniach można na bieżąco śledzić na swoim indywidualnym koncie w serwisie. Udział w programie jest bezpłatny. Członkowie Bluepartner Smart mogą korzystać także z aplikacji mobilnej, dostępnej w sklepach Google Play, App Store i Huawei AppGallery. 

Bluepartner Smart to autorski program premiowy będący częścią Bluepartner - sieci afiliacyjnej łączącej reklamodawców z wydawcami, specjalizującej się w kampaniach z branży finansowej, ubezpieczeniowej oraz gier online i e-commerce. Sieć stworzona i zarządzana jest przez spółkę Cloud Services.

Cashback BP.png
Cashback BP.png