Zwiększ dochody, dzięki rozwiązaniom umożliwiającym rozszerzenie Twojej oferty

Skorzystaj z platformy agregującej różne wartości dodane dla Twoich użytkowników

VAS.png

Nasze rozwiązanie


Poznaj nowe możliwości VAS (Value Added Services)

Strategia budowania oferty w oparciu o ideę marketplace stała się jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań zwiększających sprzedaż.
Konsumenci funkcjonują w coraz bardziej dynamicznym świecie, są zapracowani, a co za tym idzie mają mniej czasu na zakupy. Kompleksowa oferta, która niesie za sobą dodatkową wiązkę korzyści, będzie więc bardziej atrakcyjna niż klasyczne oferowanie produktów. Dzięki VAS (Value Added Services) możesz zwiększyć sprzedaż i zbudować jeszcze mocniejsze relacje ze swoimi Klientami.

 


Rozszerz swoją ofertę już teraz

Dzięki naszemu rozwiązaniu nie musisz budować własnego portfolio VAS. Oferujemy bazę potencjalnych partnerów, gotowe modele współpracy i atrakcyjne stawki prowizyjne. Istotną zaletą naszego rozwiązania jest możliwość uruchomienia pełnej ścieżki sprzedażowej w kanale online z uwzględnieniem integracji z dostawcami.

VAS2.png

Poznaj przykładowe pakiety

Dom

Kredyt hipoteczny + ochrona + ubezpieczenie + TV + Internet

Szkoła

laptop/tablet + finansowanie + Internet + wyposażenie pokoju

Auto

Zakup samochodu + ubezpieczenie + leasing / kredyt

Wakacje

Finansowanie wycieczki + ubezpieczenie

Zdrowie

Pakiet medyczny + urządzenia rehabilitacyjne + finansowanie

Gaming

Sprzęt komputerowy + Internet + wyposażenie stanowiska + gry + finansowanie

Możliwe warianty wdrożenia


Katalog Promocyjny VAS:

System Landing Page z możliwością dostosowania do oczekiwań Partnera. Nie są wymagane ŻADNE dodatkowe prace IT! Klient ma możliwość zakupu dowolnego VAS w pełni on-line.

Dedykowane ścieżki sprzedaży VAS:

Pełne ścieżki sprzedażowe zgodne z CI Partnera, gotowe do osadzenia w ramach obecnych procesów sprzedażowych wraz z ewentualną budową pakietów produktowych. Możliwość rozbudowy istniejących procesów sprzedaży i/lub ich digitalizacja.

Integracja na poziomie API:

Pełna integracja pozwalająca na zamieszczenie ofert VAS z VAS Hub w ramach obecnie posiadanych aplikacji (mobilnych, webowych oraz stacjonarnych (np. w punktach obsługi).

Poznaj rozwiązanie w praktyce

Insurance VAS dla PKO BP. Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, jako oferta uzupełniająca dla produktów bankowych.
więcej >

Skontaktuj się z nami

Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych będzie Autopay Services sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-718), przy ul. Powstańców Warszawy 19, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000350284, NIP: 204-000-24-95, kapitał zakładowy: 60 700 zł - a szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych (w tym moje uprawnienia) opisane zostały w Polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przesłania odpowiedzi na wiadomość.

Poznaj więcej naszych produktów

Procesy samoobsługowe online

Zredukuj liczbę zapytań do DOK-a i obniż koszty obsługi zainteresowanych, udostępniając swoim klientom proste w obsłudze narzędzia do samodzielnej zmiany danych konta, składania wniosków i reklamacji.

więcej >
Portal online

Zaprojektuj, stwórz i uruchom w pełni funkcjonalny serwis internetowy - bez konieczności angażowania specjalistów IT. Skorzystaj z gotowych narzędzi i uruchamiaj dowolną liczbę stron www dopasowanych do potrzeb Twojego biznesu.

więcej >
Digitalizacja sprzedaży i obsługi

Poznaj dedykowane narzędzia dla różnych branż. Projektuj i wdrażaj efektywne ścieżki sprzedażowe. Finalizuj transakcje online.

więcej >