Reklamodawco, zwiększ swój zasięg - pozyskuj nowych klientów, sprzedawaj i zarabiaj więcej!

Wydawco, wykorzystaj swój potencjał i zacznij zarabiać na naszej sieci afiliacyjnej!

Jak działamy?

Marketing afiliacyjny

Marketing afiliacyjny to marketing partnerski, który łączy Reklamodawców z Wydawcami blogów i serwisów o różnorodnej tematyce.
Wydawca otrzymuje prowizję za każdą akcję wykonaną przez użytkownika z jego polecenia. Natomiast Reklamodawca zleca kampanię i rozlicza ją tylko za widoczne efekty. Wypłacana prowizja jest więc uzależniona od modelu rozliczeń i warunków, jakie zostały ustalone w ramach współpracy z wybraną siecią.
reklamodawca-wydawca-01-01.png

Role w afiliacji

Reklamodawca – sprzedawca, który przedstawia swój produkt lub usługę.
Wydawca – bloger, influencer lub właściciel serwisu, który promuje produkty lub usługi Reklamodawcy za pomocą dostępnych materiałów promocyjnych.
Użytkownik – osoba odwiedzająca portale Wydawców i dokonująca zakupów poprzez materiały promocyjne udostępnione na stronie Wydawcy.
Sieć afiliacyjna – system zrzeszający Reklamodawców oraz Wydawców. Sieć afiliacyjna udostępnia materiały promocyjne Reklamodawców dla Wydawców.
role-3.png

Dostępne modele rozliczeń

Model CPL (Cost-per-lead) – wypłata prowizji następuje po wykonaniu określonej akcji przez użytkownika, najczęściej jest to wypełnienie formularza kontaktowego.
Model CPS (Cost-per-sale) – wypłata prowizji następuje po dokonaniu zakupu przez użytkownika, model stosowany najczęściej w branży e-commerce, w której użytkownik dokonuje zakupu konkretnego produktu.
Model CPC (Cost-per-click) – model oparty za wypłatę prowizji „za klika” wykonanego przez użytkownika. Wykorzystywany w e-mail marketingu, gdzie Reklamodawca wypłaca prowizję za kliknięcie/otworzenie maila.
Model CPA (Cost-per-action) – w tym modelu Wydawca otrzymuje prowizję za wykonanie określonej akcji przez użytkownika, najczęściej odnosi się do pobrania aplikacji lub gry.
Modele Hybrydowe (np. CPL + CPS) – Reklamodawca wypłaca prowizję za pozostawienie danych kontaktowych i dopięcie sprzedaży, model najczęściej stosowany w produktach finansowych jak pożyczki gotówkowe, kredyty lub ubezpieczenia.
sprzedaż-01.png

Korzyści, jakie oferujemy


elastycznosc.png
Elastyczne rozwiązania
Skala potrzeb dostosowana jest do Twojego biznesu. W każdej chwili możesz zmienić kreacje lub zwiększyć skalę działalności poprzez podniesienie stawki prowizji.
wzrost.png
Jasne zasady
Jako Reklamodawca płacisz wyłącznie za leady, które spełniają określone przez Ciebie warunki. Udostępniamy panel wydawcy z podglądem do statystyk, leadów i rozliczeń. Możesz na bieżąco śledzić i weryfikować dane.
bezpieczeństwo.png
Doświadczenie i zaufanie
Współpracujemy z dużymi podmiotami, w tym z instytucjami finansowymi, dlatego nasze rozwiązania IT są w pełni bezpieczne oraz zgodne z wymaganiami RODO.

Nasze powierzchnie reklamowe

smart.png
Bluepartner Smart

Uruchom własny program lojalnościowy. Buduj lepsze relacje z Klientami i nagradzaj ich za zakupy

Bluepartner Smart - serwis cashback z ofertami promocyjnymi. Twoi Klienci mogą śledzić i zamawiać aktualne oferty w intuicyjnej aplikacji mobilnej. Natomiast panel administracyjny umożliwia wygodne zarządzanie ofertami promocyjnymi, przeglądanie statystyk, raportowanie i weryfikację rozliczeń z Klientami.
Statystyki miesięczne:
-> 20 000 unikalnych użytkowników
-> 300 aktywnych Partnerów
-> 500 dostępnych ofert

Bluepartner Smart
kokos.png
Kokos

Zwiększ swój zasięg i pozyskuj nowych Klientów!

Kokos - porównywarka, w której zgromadzone są różne oferty finansowe pochodzące z instytucji bankowych i pozabankowych. Nasz portal wyróżnia przyjazny interfejs, przyspieszony proces wnioskowania oraz możliwość wyszczególnienia swojej oferty w specjalnej zakładce.
Statystyki miesięczne:
-> 20 000 unikalnych użytkowników
-> 600 wypełnionych wniosków
-> 60 000 odsłon

Kokos
bluebonus.png
Bluebonus

Uruchom razem z Nami akcję promocyjną. Nagradzaj Klientów za wybór Twojego produktu

Bluebonus - narzędzie, które służy do grywalizacji, konkursów i realizacji kampanii z nagrodami. Umożliwia przeprowadzenie konkursu dla wybranego produktu w okresie wprowadzania go na rynek. W ramach tego narzędzia budujemy stronę, tworzymy grafiki i regulamin oraz zapewniamy wydawców.
Statystyki ogólne:
-> 10 000 unikalnych użytkowników
-> 12 przeprowadzonych edycji
-> 50-1500 sprzedaży miesięcznie

Bluebonus

Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji na nasz temat.


Przyszły Reklamodawco, pobierz naszą ulotkę
ikona-pobieranie.png

Pobierz ulotkę

Przyszły Wydawco, pobierz nasz "Poradnik dla Wydawców"
ikona-pobieranie.png

Poradnik dla Wydawców
Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych będzie Cloud Services sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-718), przy ul. Powstańców Warszawy 19, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000350284, NIP: 204-000-24-95, kapitał zakładowy: 60 700 zł - a szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych (w tym moje uprawnienia) opisane zostały w Polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przesłania odpowiedzi na wiadomość.
Wydawcy, z którymi współpracujemy
PAYBACK, Ale Rabat, Rabatio, Mamyje

Klienci, którzy nam zaufali
Alior Bank, Cineman, BHP Protex