Usługi IT

Świadczymy kompleksowe wsparcie IT - od tworzenia dedykowanych aplikacji po migrację do chmury

it-services.png

Nasze rozwiązanie

Transformacja do chmury

Kompleksowe wsparcie w zakresie przeniesienia infrastruktury i systemów do chmury

Oferujemy:

 • analizę istniejącej infrastruktury oraz potrzeb technologiczno-biznesowych firmy,
 • określenie potencjalnych ryzyk wynikających z migracji,
 • opracowanie szczegółowego planu migracji oraz rekomendacji w zakresie poprawy wydajności i redukcji długu technologicznego,
 • przeniesienie infrastruktury i aplikacji do chmury,
 • monitoring dostępności zasobów.

(r)ewolucja aplikacji

Usługi związane z utrzymaniem obecnych rozwiązań

Oferujemy:

 • przeprowadzenie audytu technologicznego i sporządzenie raportu otwarcia, który będzie zawierał podsumowanie aktualnego statusu oraz propozycje zmian - wraz z wstępnym harmonogramem prac;
 • opracowanie propozycji zmian architektonicznych istniejącej aplikacji - np. w celu wydzielenia mikroserwisów, co może się przełożyć na wyższą wydajność i skalowalność aplikacji;
 • przejęcie utrzymania aplikacji - wraz z SLA 24/7;
 • refaktoring kodu aplikacji w celu uniknięcia postępującego długu technologicznego.

Wynajem zespołu

Zrealizuj swoje cele biznesowe przy wsparciu zespołu ekspertów

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, żeby stworzyć dowolne rozwiązanie technologiczne. Oferujemy Ci wsparcie programistów, testerów, managerów i administratorów danych, którzy od lat realizują złożone projekty IT dla podmiotów z sektora bankowego i ubezpieczeniowego.

 • Posiadamy kompletny zespół uzupełniający się kompetencyjnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie samodzielnie zrealizować projekt od A do Z.
 • Gwarantujemy wysokie SLA - 24/7.
 • Wybieramy nowoczesne rozwiązania, bazujące na koncepcji mikroserwisów, które zapewniają skalowalność, stabilność i łatwość rozbudowy tworzonych aplikacji.
 • Mamy doświadczenie w pracy na takich ekosystemach jak: JIRA, Redmine, YouTrack i inne,
 • Przeprowadzamy wycenę projektów zgodnie z techniką 3-point estimation - bazującą na trzech wartościach: optymistycznej, pesymistycznej i najbardziej prawdopodobnej.

Technologie i narzędzia, z których korzystamy

logo_tech.png

Skontaktuj się z nami

Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych będzie Autopay Services sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-718), przy ul. Powstańców Warszawy 19, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000350284, NIP: 204-000-24-95, kapitał zakładowy: 60 700 zł - a szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych (w tym moje uprawnienia) opisane zostały w Polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przesłania odpowiedzi na wiadomość.

Poznaj więcej naszych produktów


Digitalizacja sprzedaży i obsługi

Poznaj dedykowane narzędzia dla różnych branż. Projektuj i wdrażaj efektywne ścieżki sprzedażowe. Finalizuj transakcje online.

więcej >
Portal online

Zaprojektuj, stwórz i uruchom w pełni funkcjonalny serwis internetowy - bez konieczności angażowania specjalistów IT. Skorzystaj z gotowych narzędzi i uruchamiaj dowolną liczbę stron www dopasowanych do potrzeb Twojego biznesu.

więcej >
Procesy samoobsługowe online

Zredukuj liczbę zapytań do DOK-a i obniż koszty obsługi zainteresowanych, udostępniając swoim klientom proste w obsłudze narzędzia do samodzielnej zmiany danych konta, składania wniosków i reklamacji.

więcej >