Usprawnij obsługę klientów i zwiększ zyski, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym

Korzystaj z rozwiązań dopasowanych do potrzeb sektora finansowego

banki.png

Nasze rozwiązania

Produkty bankowe online

Skorzystaj z narzędzi automatyzujących sprzedaż online produktów bankowych, takich jak konta osobiste, karty kredytowe i debetowe, czy fundusze inwestycyjne. Zoptymalizuj koszty, usprawnij procesy i zwiększ zyski.

więcej >
Rozwiązania VAS

Zwiększ dochody z kanału online, dzięki rozwiązaniom sprzedażowym, które można wdrożyć w dowolnej branży. Już teraz możesz w łatwy sposób wdrożyć w swoim serwisie system do sprzedaży biletów, ubezpieczeń, produktów bankowych i innych.

więcej >
Platforma E-learningu i certyfikacji.

Udostępniaj szkolenia on-line. Publikuj nagrania video i testy weryfikujące wiedzę. Certyfikuj swoich pracowników.

więcej >
Portal online

Zaprojektuj, stwórz i uruchom w pełni funkcjonalny serwis internetowy - bez konieczności angażowania specjalistów IT. Skorzystaj z gotowych narzędzi i uruchamiaj dowolną liczbę stron www dopasowanych do potrzeb Twojego biznesu.

więcej >
Usługi IT

Oferujemy wsparcie IT w zakresie: audytów, prac nad architekturą aplikacji, refaktoryzacji kodu, czy integracji aplikacji z zewnętrznymi systemami.

więcej >
Marketing afiliacyjny

Rozwiń swój potencjał z programem afiliacyjnym Bluepartner.

więcej >
Procesy samoobsługowe online

Zredukuj liczbę zapytań do DOK-a i obniż koszty obsługi zainteresowanych, udostępniając swoim klientom proste w obsłudze narzędzia do samodzielnej zmiany danych konta, składania wniosków i reklamacji.

więcej >
Automatyzacja marketingu

Uruchom AI i marketing automation, aby poprawić komunikację z klientami przy pełnej kontroli nad danymi z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa

więcej >
Leasing online

Przyspiesz realizację procesu leasingowego, wdrażając innowacyjne integracje. Wykorzystaj automatyzację procesów, podpis cyfrowy i marketing automation przy wypełnianiu wniosku przez Klienta.

więcej >