Projekt bez nazwy (11)

Autopay Services - co robimy

Tworzymy produkty i wdrażamy dedykowane rozwiązania wspierające procesy sprzedaży produktów i usług w kanałach elektronicznych. Naszymi Klientami są duże firmy z sektora finansowego, ubezpieczeniowego i utilities, między innymi: PKO Bank Polski, Santander, AliorBank, Vectra, Energa, Credit Agricole. Nasz zespół realizuje kilkadziesiąt inicjatyw projektowych rocznie.

Autopay Services w liczbach

Od 2009 roku

tworzymy innowacyjne rozwiązania w obszarze IT

Ponad 100

wdrożonych platform IT na naszym koncie

Blisko 100

specjalistów gotowych wesprzeć projekt IT

Zapewniamy 99,9%

dostępności naszych systemów


timeline (1)

Nasza historia i filozofia działania

Autopay Services została założona w 2009 roku przez Andrzeja Antonia, Janusza Dudzińskiego, Konrada Kucharskiego i Wojtka Murawskiego. Firma od początku stawia na wysokiej klasy specjalistów IT. Nasza prace opieramy na profesjonalizmie, wzajemnej życzliwości, otwartości i wychodzeniu naprzeciw potrzebom Współpracowników i Klientów. Fundamentem relacji pomiędzy Pracownikami, Zespołami i Klientami są szacunek, zrozumienie i bezinteresowność oraz wspólne zaangażowanie i wymiana doświadczeń służących rozwojowi.

  • kierujemy się zasadami fair play oraz win-win
  • służymy sobie wzajemna pomocą
  • dbamy o osobisty rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • szanujemy czas swój i innych

Janusz Dudziński

Członek Zarządu

Janusz 4

Jak nas oceniają Klienci


Specjaliści z Cloud Services wykazali się w trakcie współpracy profesjonalizmem oraz znajomością branży i usług ubezpieczeniowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu wdrożenia i całościowej obsługi utrzymaniowej systemu.
Iwona Kondracka, Dyrektor IT, Saltus TUW

Nasi Partnerzy z Cloud Services zapewnili nam nie tylko profesjonalne wsparcie w obszarze IT, ale i wykazali się dużą znajomością i zrozumieniem dla wymagań związanych z produktami bankowymi, w naszym przypadku kredytów, co znacznie ułatwiło sprawne wdrożenie nowego rozwiązania.
Jerzy Biskup, Branch Manager & Head of Business Partners IKANO BankDane firmy

Autopay Services sp. z o.o. ul. Powstańców Warszawy 19, 81-718 Sopot
Spółka została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000350284, NIP 204-000-24-95, REGON 220921646, kapitał zakładowy 60 700 złotych
info@autopayservices.pl
sprzedaz@autopayservices.pl