Kantor Polski SA już on-line


Wdrożenie zostało wsparte kompleksowym konsultingiem w zakresie doboru funkcjonalności usprawniających sposób przepływu informacji w ramach systemu.

„Platforma e-kantorpolski.pl to nowatorskie rozwiązanie grupujące oferty kantorów z całego kraju umożliwiające klientowi wybór najkorzystniejszej propozycji dostępnej w danym momencie. W obliczu dynamicznie zmieniającego się rynku walutowego i jego wpływu na finanse nie tylko firm, ale nawet przeciętnego Polaka, ważne jest poszukiwanie rozwiązań umożliwiających dokonywanie wyborów najbardziej uzasadnionych ekonomicznie” – powiedziała Monika Łada, prezes Zarządu Kantor Polski SA.

Kluczowym procesem realizowanym przez platformę e-kantorpolski.pl jest wymiana walut online z możliwością odbioru pieniędzy na koncie walutowym lub w wybranym oddziale placówki zrzeszonej pod szyldem Kantor Polski SA.  Opracowaliśmy intuicyjny system, który umożliwia realizację zlecenia w zaledwie kilku prostych krokach. Aby dokonać transakcji użytkownik musi zarejestrować się w systemie i zasilić swoje konto. Następnie dokonuje wyboru spośród najatrakcyjniejszych ofert dostępnych w danym momencie w kantorach zrzeszonych w sieci Kantor Polski SA i akceptuje transakcję. Środki trafiają na konto walutowe lub mogą być odebrane bezpośrednio w placówce. Ostatnim elementem jest wydrukowanie potwierdzenia transakcji. Sama platforma e-kantorpolski.pl nie posiada modułu transakcyjnego, gdyż wymiana walut odbywa się za pośrednictwem rachunku bankowego wskazanego przez użytkownika. Bezpieczeństwo rozliczeń jest więc zapewnione w ramach systemów wdrożonych przez największe polskie banki.

„Platforma wymiany walut stworzona przez Cloud Services poza komfortem użytkowania dla klienta końcowego zapewnia także szybkie dokonywanie transakcji pomiędzy podmiotami współpracującymi w sieci Kantor Polski SA. W pełni funkcjonalne narzędzie zostało przygotowane w zaledwie 3 miesiące” – powiedziała Patrycja Czepułkowska, Account Manager, Cloud Services.

kantor_polski.jpg