Samodzielna księgowość online całkowicie za darmo


Darmowa księgowość zintegrowana z kontem bankowym to nowość na rynku fakturowania online. Produkt dla sektora MSP został opracowany przez Idea Bank we współpracy z firmą Cloud Services.

Całkowicie darmowy serwis księgowy online jest dostępny pod adresem ksiegowosc.ideabank.pl Nowoczesny wygląd strony z pewnością przypadnie do gustu wielu użytkownikom, ale to funkcjonalności są jego największym atutem. Rejestracja trwająca tylko 1 minutę otwiera drogę do szeregu możliwości, pozwalających na prowadzenie uproszczonej księgowości firmy.

Platforma umożliwia m.in.:

  • wystawianie faktur: VAT, zaliczkowyuch, końcowych, proforma,
  • przelewy do ZUS, US,
  • realizacje płatności za faktury
  • zarządzanie danymi kontrahentów,
  • ewidencję sprzedaży i zakupu VAT,
  • rejestr środków trwałych.

- Podczas prac nad usługą przyświecała nam idea, by maksymalnie uprościć proces samodzielnej obsługi księgowej firm. Dlatego nasze rozwiązania przyspieszają powtarzalne czynności księgowe, przypominają o terminach płatności podatków i składek oraz automatycznie generują potrzebne formularze przelewów - mówi Rafał Jóźwiak, menadżer w firmie Cloud Services. - Ksiegowosc.ideabank.pl świetnie wpisuje się w rosnącą popularność usług typu Business Financial Management, które pozwalają samodzielnie zarządzać swoimi pieniędzmi - dodaje.

Ksiegowosc.ideabank.pl to system dostępny dla wszystkich przedsiębiorców. Ci natomiast, którzy nie posiadają konta firmowego w Idea Banku i zdecydują się na jego założenie, mogą dodatkowo skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej z okazji uruchomienia systemu i otrzymać nawet 300 zł premii. Wystarczy połączyć (zintegrować) konto założone w Idea Banku z darmową księgowością, wystawiać faktury w serwisie ksiegowosc.ideabank.pl i przyjmować za nie płatności na konto firmowe w Idea Banku.

ksiegowosc_ideabank.jpg