TEDx Warsaw Woman

Siostrzeństwo, śmierć, edukacja seksualna dzieci, metaversum, plastik czy słoniowe martiarchinie – to niektóre z nieszablonowych tematów wystąpień, które wybrzmiały podczas TEDxWarsawWomen 2022. Kobiety z całej Polski (i nie tylko) spotkały się, aby zaczerpnąć wiedzę i inspiracje z nietuzinkowej i jedynej takiej konferencji. TEDxWarsawWomen odbył się 9 grudnia 2022r., w Pałacu Kultury i Nauki, a dokładniej w Teatrze 6 Piętro. Podczas konferencji podejmowane były zagadnienia społeczne, mentalne, te dotyczące życia osobistego i zawodowego. Wszystkie wystąpienia miały jednak jeden wspólny mianownik, który jest hasłem tegorocznej edycji REDEFINICJE – czyli jak na nowo zdefiniować siebie, swoje otoczenie i przyszłość w trudnych czasach pandemii, wojny, przewrotów społecznych, kryzysów klimatu i konsumentów.

Z branży technologii na pewno warto wyróżnić wykład Margie Gniech nt potencjału ale i zagrożeń, jakie niesie ze sobą świat Metaverse, który bezdyskusyjnie jest naszą przyszłością. I tylko od nas zależy, jak się w niej odnajdziemy.

Jak ważne i inspirujące są tego typu wydarzenia znajduje też potwierdzenie wśród partnerskich firm. Wielu znakomitych partnerów i patronów miała ta konferencja, mnie natomiast cieszy, że Blue Media znalazła się w ich gronie oraz że mogłam wziąć udział w TEDx Warsaw Woman z ramienia Cloud Services.

Źródło: https://wartoznac.pl/relacja-z-tedxwarsawwomen-2022-siostrzenstwo-metaversum-i-martiarchinie

 

Linkedin (1200 x 627 px) (1).png