Autopay Services to Spółka działająca w obszarze nowych technologii. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy realizują kilkadziesiąt inicjatyw projektowych rocznie. Produkujemy platformy informatyczne dla Klientów Korporacyjnych i Biznesowych, ukierunkowane na podnoszenie efektywności procesów biznesowych. Specjalizujemy się przede wszystkim we wdrażaniu projektów realizujących i wspierających proces sprzedaży produktów i usług w kanałach elektronicznych.

Poszukujemy osób ambitnych, otwartych na wyzwania, zdeterminowanych do osiągania założonych celów i pozytywnie „zakręconych” na punkcie nowoczesnych technologii. Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Analityk Biznesowo - Systemowy

numer oferty: 2886671
miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Twoimi zadaniami będą:
  • zbieranie i analizowanie wymagań systemowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych),
  • określanie i dokumentowanie przypadków użycia systemów informatycznych,
  • definiowanie interfejsów oraz przepływu komunikacji między modułami,
  • tworzenie diagramów UML / BPML w zależności od wymagań projektowych,
  • przygotowanie analiz: proponowanie rozwiązań funkcjonalnych oraz rozwiązań technologicznych we współpracy z Kierownikami Projektów, Właścicielami Produktów oraz zespołem programistów,
  • przygotowanie instrukcji i przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań,
  • znajomość narzędzi projektowych i notacji UML,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się,
  • znajomość: zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań systemowych i przypadków użycia dla projektów IT, modelowaniem architektury, projektowaniem systemów IT oraz inżynierią oprogramowania,
  • znajomość metodologii tworzenia dokumentacji systemów informatycznych,
  • znajomość branży finansowej i ubezpieczeniowej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?
  • podstawowa znajomość HTML / zasad budowy stron webowych,
  • doświadczenie w pracy z systemami z branży ubezpieczeniowej, bankowej lub finansowej (CRM, Księgowość, systemy rozliczeniowe),
  • doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM - mile widz

Oferujemy:

  • stabilne warunki współpracy oraz rozwoju kariery w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość pracy zdalnej, hybrydowej, stacjonarnej (nasze biuro mieści w centrum Sopotu, w niedalekiej odległości od plaży),
  • możliwość rozpoczęcia i zakończenia pracy w wybranych przez siebie godzinach (zaczynamy w godzinach 7-9 i kończymy odpowiednio w godzinach 15-17),
  • pakiet socjalny zawierający m.in. dofinansowanie edukacji, nauki języka angielskiego, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, karty Multisport, dostępu do biblioteki audiobooków i ebooków, dofinansowanie wypoczynku,
  • wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie,
  • udział w cyklicznych spotkaniach i imprezach integracyjnych.