Autopay Services to Spółka działająca w obszarze nowych technologii. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy realizują kilkadziesiąt inicjatyw projektowych rocznie. Produkujemy platformy informatyczne dla Klientów Korporacyjnych i Biznesowych, ukierunkowane na podnoszenie efektywności procesów biznesowych. Specjalizujemy się przede wszystkim we wdrażaniu projektów realizujących i wspierających proces sprzedaży produktów i usług w kanałach elektronicznych.

Poszukujemy osób ambitnych, otwartych na wyzwania, zdeterminowanych do osiągania założonych celów i pozytywnie „zakręconych” na punkcie nowoczesnych technologii. Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

IT Project Manager

numer oferty: 2886670
miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • nadzorowanie projektów informatycznych oraz procesów związanych z dostarczaniem usług IT głównie dla branży finansowej i ubezpieczeniowej,
  • prowadzenie projektów zgodnie z klasycznymi oraz zwinnymi metodami wytwarzania oprogramowania,
  • zarządzanie zespołem projektowym,
  • wsparcie w przygotowywaniu specyfikacji i ofert oraz wycen dla rozwiązań IT,
  • usprawnianie istniejących procesów dostarczania projektów IT.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w obszarze prowadzenia projektów IT jako dostawca rozwiązań IT dla Klientów zewnętrznych (co najmniej 2 lata),
  • praktycznej znajomości metodyk zarządzania projektami (klasycznych lub zwinnych),
  • doświadczenia we wsparciu biznesu w procesie ofertowania nowych projektów, w szczególności w przygotowywaniu planów i estymacji projektu na etapie oferty,
  • umiejętność osiągania wyznaczonych celów i doprowadzania podjętych zadań do końca,
  • umiejętności zarządzania i współpracy z ludźmi,
  • wysokich zdolności interpersonalnych, negocjacyjnych i analitycznych.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

  • doświadczenie na stanowisku Specjalisty IT (programista, analityk, tester),
  • doświadczenie w zbieraniu wymagań biznesowych/projektowych,
  • certyfikaty: PMI CAPM lub PMP, SCRUM PSM / CSM, ITIL.

Oferujemy:

  • stabilne warunki współpracy oraz rozwoju kariery w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość pracy zdalnej, hybrydowej, stacjonarnej (nasze biuro mieści w centrum Sopotu, w niedalekiej odległości od plaży),
  • możliwość rozpoczęcia i zakończenia pracy w wybranych przez siebie godzinach (zaczynamy w godzinach 7-9 i kończymy odpowiednio w godzinach 15-17),
  • pakiet socjalny zawierający m.in. dofinansowanie edukacji, nauki języka angielskiego, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, karty Multisport, dostępu do biblioteki audiobooków i ebooków, dofinansowanie wypoczynku,
  • wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie,
  • udział w cyklicznych spotkaniach i imprezach integracyjnych.