Autopay Services to Spółka działająca w obszarze nowych technologii. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy realizują kilkadziesiąt inicjatyw projektowych rocznie. Produkujemy platformy informatyczne dla Klientów Korporacyjnych i Biznesowych, ukierunkowane na podnoszenie efektywności procesów biznesowych. Specjalizujemy się przede wszystkim we wdrażaniu projektów realizujących i wspierających proces sprzedaży produktów i usług w kanałach elektronicznych.

Poszukujemy osób ambitnych, otwartych na wyzwania, zdeterminowanych do osiągania założonych celów i pozytywnie „zakręconych” na punkcie nowoczesnych technologii. Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

PHP Developer

numer oferty: 2886672
miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • tworzenie zaawansowanych systemów webowych, rozbudowę istniejących aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • wdrożenia systemów dla klientów z branży finansowej  i ubezpieczeniowej.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości PHP 7/8,
  • bardzo dobrej znajomości i rozumienia zasad programowania obiektowego, wzorców projektowych,
  • dobrej znajomości frameworka Symfony 3/4/5,
  • dobrej znajomości Redisa,
  • znajomości relacyjnych baz danych (PostrgreSQL),
  • umiejętności pracy i rozumienia zagadnień z Docker, docker-compose,
  • podstawowej znajomości HTML5, JS, i CSS,
  • umiejętności pisania testów jednostkowych i testów integracji,
  • umiejętności posługiwania się systemem kontroli wersji GIT, znajomość zasad git-flow,
  • podstawowej znajomości zagadnień związanych z warstwą serwerową i sieciową aplikacji webowych,
  • znajomości podstawowych poleceń w systemie Linux,
  • znajomości zagadnień związanych z CI/CD,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • pomysłowości i samodzielności,
  • umiejętności analitycznego myślenia i kreatywności,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:

  • znajomość RabbitMQ, Elasticsearch, Graylog/ELK,​
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych (co najmniej na poziomie OWASP TOP10),
  • doświadczenie w pracy z Kubernetes,
  • znajomość zagadnień związanych z architekturą Cloud-Native,
  • doświadczenie w pracy z JIRA / YouTrack.

Oferujemy:

  • stabilne warunki współpracy oraz rozwoju kariery w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość pracy zdalnej, hybrydowej, stacjonarnej (nasze biuro mieści w centrum Sopotu, w niedalekiej odległości od plaży),
  • możliwość rozpoczęcia i zakończenia pracy w wybranych przez siebie godzinach (zaczynamy w godzinach 7-9 i kończymy odpowiednio w godzinach 15-17),
  • pakiet socjalny zawierający m.in. dofinansowanie edukacji, nauki języka angielskiego, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, karty Multisport, dostępu do biblioteki audiobooków i ebooków, dofinansowanie wypoczynku,
  • udział w cyklicznych spotkaniach i imprezach integracyjnych.