Autopay Services to Spółka działająca w obszarze nowych technologii. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy realizują kilkadziesiąt inicjatyw projektowych rocznie. Produkujemy platformy informatyczne dla Klientów Korporacyjnych i Biznesowych, ukierunkowane na podnoszenie efektywności procesów biznesowych. Specjalizujemy się przede wszystkim we wdrażaniu projektów realizujących i wspierających proces sprzedaży produktów i usług w kanałach elektronicznych.

Poszukujemy osób ambitnych, otwartych na wyzwania, zdeterminowanych do osiągania założonych celów i pozytywnie „zakręconych”

Python Developer

numer oferty: 2886669
miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Twoimi zadaniami będą:
  • tworzenie zaawansowanych systemów webowych, rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • wdrożenia systemów dla klientów z branży finansowej, telekomunikacyjnej, mediów i sportowej.

Wymagania

  • dobra znajomość Python (w szczególności framework Django),
  • znajomość relacyjnych baz danych (PostrgreSQL),
  • umiejętność pracy i rozumienie zagadnień z Docker, docker-compose,
  • podstawowa znajomość HTML5, JS, i CSS,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych i testów integracji,
  • umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT, znajomość zasad git-flow,
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z warstwą serwerową i sieciową aplikacji webowych,
  • znajomość podstawowych poleceń w systemie Linux,
  • znajomość zagadnień związanych z CI/CD,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • pomysłowość i samodzielność,
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?
  • znajomość Tornado, Redis, Celery, RabbitMQ, Elasticsearch, Graylog,
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych (co najmniej na poziomie OWASP TOP10),
  • doświadczenie w pracy z Kubernetes,
  • doświadczenie w pracy z Google Cloud Platform,
  • doświadczenie w pracy z JIRA / YouTrack.

Oferujemy:

  • stabilne warunki współpracy oraz rozwoju kariery w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość pracy zdalnej, hybrydowej, stacjonarnej (nasze biuro mieści w centrum Sopotu, w niedalekiej odległości od plaży),
  • możliwość rozpoczęcia i zakończenia pracy w wybranych przez siebie godzinach (zaczynamy w godzinach 7-9 i kończymy odpowiednio w godzinach 15-17),
  • pakiet socjalny zawierający m.in. dofinansowanie edukacji, nauki języka angielskiego, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, karty Multisport, dostępu do biblioteki audiobooków i ebooków, dofinansowanie wypoczynku,
  • wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie,
  • udział w cyklicznych spotkaniach i imprezach integracyjnych.