Chcesz dołączyć do liderów rynku i przyspieszyć rozwój swojej firmy?
Jeśli tak, to zobacz film nt możliwości Synerise.
VAT compliance
Jeśli prowadzisz sprzedaż zagraniczną przez Amazon lub inną platformę, wyręczymy Cię w rozliczeniach VAT. Stworzyliśmy zautomatyzowaną aplikację, która pobiera dane, w przejrzysty sposób je porządkuje i wylicza podatek VAT do zapłacenia. Pomożemy Ci skupić się na działaniach sprzedażowych i przejmiemy wszystkie formalności związane z podatkiem VAT. Zapewnimy Ci spokój i oszczędność czasu.
taxology-vat-compliance.webp
Doradzamy firmom e-commerce
Skorzystaj z wiedzy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie dla firm e-commerce. Pomożemy Ci sprawnie i bezpiecznie rozszerzyć sprzedaż na zagraniczne rynki.
taxology-consulting.webp

Taxology to skoncentrowany na e-commerce dostawca usług z zakresu rozliczeń i rejestracji VAT. Cloud Services jako dostawca rozwiązań z zakresu digitalizacji procesów sprzedaży i obsługi sprawi, że Twoje płatności będą automatyczne, bezpieczne i najbardziej korzystne dla Ciebie i Twoich klientów.
Taxology FB.png


Poznaj wartości Taxology

Taxology wiedza
Wiedza i doświadczenie
Nasz zespół tworzą specjaliści – doradcy z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą potwierdzoną dyplomami oraz certyfikatami. Stale doskonalimy nasze umiejętności.
bezpieczeństwo (1).png
Bezpieczeństwo
Doradzamy wyłącznie w zgodzie z obowiązującym prawem podatkowym, dbamy o terminowe rozliczenia, abyś Ty spał spokojnie.
wspolpraca-01.png
Współpraca
Jesteśmy skupieni na stałej współpracy z naszymi Klientami, aby zapewnić usługi w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb biznesowych.

Skontaktuj się z nami w sprawie szczegołów.


Cloud Services jako Twój partner dobierze dla Ciebie najskuteczniejsze narzędzia do rozwoju biznesu w ramach współpracy z Taxology. Całkowicie zmieniamy podejście do zarządzania procesami sprzedaży, obsługi i płatności nie tylko w branży e-commerce.
Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych będzie Cloud Services sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-718), przy ul. Powstańców Warszawy 19, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000350284, NIP: 204-000-24-95, kapitał zakładowy: 60 700 zł - a szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych (w tym moje uprawnienia) opisane zostały w Polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przesłania odpowiedzi na wiadomość.